Creditinfo interaktiivne äriseoste võrgustik annab täieliku ülevaate, kuidas ja milliste rollide kaudu on erinevad ettevõtted ja nende juurde kuuluvad isikud omavahel seotud. Uue interaktiivse lahenduse loomisel võtsime arvesse oma klientide soove. Nüüd võime kindlalt öelda, et Creditinfo äriseoste võrgustik on turu parim, sest: kõik seosed avanevad ühel graafikul, välja on toodud lünkadeta kõik mõjukate isikute seosed sh nõukogu liikmed ja tegelikud kasusaajad.
Äriseoste võrgustik aitab paremini mõista keerukaid ärisuhteid ja ärihuvisid ning tuvastada näiteks järgmiste tasandite taga peidus olevaid ohumärke. Soovitame kasutada inforohkeid võrgustikke E-Krediidiinfo portaalis riskantsete koostööpartnerite ja võimalike krediidikahjude vältimiseks või hoopiski suure potentsiaaliga müügivõimaluste avastamiseks.
Järgnevalt toome välja viis lihtsat võtet, kuidas Creditinfo äriseoste võrgustike kasutamisest kõige rohkem kasu saada.
Eraisiku või ettevõtte ikoonile klõpsates avanevad võrgustikul üha järgmised seotud isikud, kuni neid on. Sageli on isikud peidetud ettevõtete taha ja ärihuvid ei ole esimese tasandi seoseid vaadates üheselt mõistetavad. Samuti võivad ohumärkidega probleemsed isikud olla peidus järgmiste tasandite taga. Müügivõimaluste avastamiseks leidke ühiseid tuttavaid või juba olemasoleva kliendi teisi ettevõtteid.
Creditinfo kvaliteetne andmebaas võimaldab täielikult välja kuvada kõik kehtivad ja endised omandisuhted: omanikud/tütarettevõtted, nõukogu liikmed ja juhatuse liikmed.
Isikuid ühendav joonevärv näitab seose rolli. Nii ettevõtete kui ka eraisikute puhul liigub nool omanikult tütarettevõtte või omanduses oleva firma suunas.
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kelle huvides tehing või toiming tehakse, ning kes oma mõju ära kasutades kontrollib tehingut, toimingut või teist isikut. Mõnikord võidakse luua ettevõtte omanike rägastik vaid segaduse tekitamiseks, et varjata, missuguse (kahtlase) äriga või isikutega on ettevõtmine seotud. Siiski võib esmapilgul keerulisel omanike skeemil olla ka mitmeid igati mõistetavaid põhjusi.
Ohumärgid viitavad võimalikele probleemidele. Punane ohumärk isiku juures peaks valvsaks tegema iga kreeditori. Näiteks võib ettevõttel olla maksehäire, maksuvõlg, esitamata majandusaasta aruanne või maksudeklaratsioonid. Samuti võib ettevõte olla likvideerimisel, avaldatud on pankrotiteade või on ettevõte sootuks registrist kustutatud. Füüsiliste isikute juures on näha äri- ja ettevõtluskeelud.
Eduka Eesti Ettevõtte tiitliga tunnustab Creditinfo Eesti AS tublisid Eesti ettevõtteid, kelle krediidireiting on suurepärane „AAA“, väga hea „AA“ või hea „A“. Tugev reiting tähendab seda, et 99%-lise tõenäosusega ettevõttel ei teki järgmise 12 kuu jooksul probleeme oma finantskohustuste täitmisega.
Interaktiivset äriseoste võrgustikku näevad E-Krediidiinfo.ee portaalis meie registreeritud ja lepingulised kliendid: Pluss, Proff, Proff-L ja Proff-XL pakettide kasutajad.
Kui olete juba E-Krediidiinfo lepinguline klient, siis võrgustikega tutvumiseks logige sisse E-Krediidiinfosse, otsige ettevõte ning avanenud detailvaates avage link “Vaata seotud isikuid“.
Kui veel ei ole E-krediidiinfo lepinguline klient, siis oma vajadustele kõige paremini vastava paketi leiate pakettide võrdluse lehelt, kus saate ka E-Krediidiinfoga liituda.
Lisa kommentaar
Vabandust, kommenteerimiseks pead sisse logima.